KORSYKA
Błąd: Nie udało się pobrać pogody
660 114 660

ZAUFAJ 10-CIO LETNIEMU DOŚWIADCZENIU

slider slider slider slider slider slider

Czartery jachtów

 

Wynajęcie jachtu to luksus, na który mogą sobie Państwo z NAMI pozwolić, aby uciec od zgiełku codziennego życia, odwiedzić zakątki, do których można dotrzeć jedynie drogą morską, zarzucić kotwicę w idyllicznym zaciszu i odkryć najpiękniejsze porty na świecie.

Oferując Państwu czartery jachtów pragniemy podzielić się z Państwem nasza pasją do żeglugi i miłością do morza oraz sprawić, aby odkryli Państwo najpiękniejsze morskie zakątki świata. Przez ponad 10 lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, zebraliśmy niezbędne i szczegółowe informacje oraz wiedzę na temat firm czarterujących oraz oferowanych przez nie jachtów. Profesjonalnie pomożemy Państwu wynająć żaglowiec, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby.

Posiadamy zaprzyjaźnionych armatorów na całym świecie, którzy oferują nam czartery jachtów po najniższych cenach, w najpiękniejszych portach świata.

W najniższych cenach oferujemy Państwu czarter najlepszych i najnowszych żaglowców, jachtów silnikowych, barek turystycznych oraz katamaranów całkowicie wyposażone w elektryczność, prysznice, ciepłą wodę, kuchnię, lodówkę i sprzęt muzyczny.

 

Oferujemy Państwu wynajem jachtów na wszystkich rejonach świata począwszy od krajowych tj. Zalew Soliński, Mazury, po zagraniczne : Karaiby, Wyspy Kanaryjskie, Seszele, Australia, Baleary, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Chorwacja, Francja, Grecja, Hiszpania, Kanary, Karaiby, Korsyka i Sardynia, Madagaskar, Malediwy, Norwegia, Nowa Kaledonia, Polinezja francuska, Portugalia, Sycylia, Tajlandia, Turcja, Włochy.

Pływamy po tych akwenach, zbieramy informacje o nowych, dostępnych jachtach i z największą przyjemnością zawsze Wam pomożemy zarówno przy wyborze jachtu jak i w przygotowaniach do rejsu. Jesteśmy firmą, z którą mogą Państwo żeglować po wszystkich akwenach świata. Umożliwimy Państwu spędzenie weekendu, tygodnia lub nawet 2 tygodni na pokładzie najlepszych i najnowszych jachtów. W grupie od 4 do 12 osób i w wybranym przez Państwa zakątku świata i w dogodnym dla Państwa terminie będą Państwo mogli wypłynąć w rejs marzeń.

Jak wszystkie wakacje, wynajem jachtu również wymaga wcześniejszego zaplanowania i odpowiedniego przygotowania, aby Państwa rejs zakończył się pełnym sukcesem. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i profesjonalną wiedzę, aby zapewnić Państwu najlepszy i najtańszy z możliwych czarterów. Nie tylko znajdziemy dla Państwa jacht, ale proponujemy Państwu również organizację całej imprezy począwszy od rezerwacji lotu, po skippera ect.

 

Już teraz zarezerwujcie z nami czarter swojego jachtu i zapewnijcie sobie niezapomnianą morską przygodę!!!

Baner