KORSYKA
Błąd: Nie udało się pobrać pogody

660 000 880

ZAUFAJ 10-CIO LETNIEMU DOŚWIADCZENIU

slider slider slider slider slider slider
Jesteś w: Rejsy dla firm

Rejsy dla firm

Zaufaj 10- cio letniemu doświadczeniu w organizacji imprez i wyjazdów dla firm...

Rejsy i wyjazdy dla firm z Jachty24.pl - organizujemy rejsy na wszystkich akwenach świata. Jeżeli w naszej standardowej ofercie nie znajdziecie Państwo akwenu, którym jesteście zainteresowani prosimy o kontakt. Większość imprez dla firm i wyjazdów przygotowujemy indywidualnie pod potrzeby i wymagania naszych klientów biznesowych. Organizujemy rejsy i wyjazdy dla firm na katamaranach, jachtach jednokadłubowych, motorowych a także rejsy i wyprawy na luksusowych megajachtach oraz statkach wycieczkowych. Wszystkie miejsca i jachty przed rejsem sprawdzamy na wyjazdach dla osób prywatnych. 

Jeżeli Państwa firma po raz pierwszy organizuje imprezę na jachcie chętnie udzielimy wskazówek co do wyboru jachtu, akwenu, ewentualnej fabuły i dodatkowych atrakcji.

Rejsy dla firm organizujemy wyłącznie na nowych jachtach a program imprezy zawsze dopasowany jest do grupy i aktualnych warunków pogodowych.

 

Jachty na których najczęściej organizujemy rejsy i wyprawy dla firm - to jachty jedno i dwukadłubowe o długości 10 - 25 metrów. Na każdym znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ( komplet garnków, sztućców, talerzy, szklanek), 1-6 kabin dwuosobowych, 2-6 toalet z prysznicami oraz pełne wyposażenie z zakresu nawigacji, bezpieczeństwa a także ponton, którym dopływamy do brzegu podczas postoju w zatokach...


 TEAM BUILDING

Charakterystyczna specyfika żeglarskich rejsów morskich zachęca, aby wykorzystywać go dla budowania zespołów. Żeglarstwo pomaga w lepszym
poznaniu siebie i innych członków zespołu a szkolenia i treningi przygotowywane w trakcie rejsów firmowych wspomagają ten proces.


Nikt nie wie, co to znaczy zgrany i skuteczny zespół tak dobrze, jak żeglarze. Wszyscy mają jeden cel. Żeglowanie to praca grupowa - zmusza do współpracy, nie znosi indywidualności i podejmowania nieprzemyślanych decyzji- mogą się skończyć tragicznie w skutkach. Podobnie jest w firmie. Aby odniosła sukces, wszyscy pracownicy muszą grać w jednej drużynie mając jeden jasno nakreślony cel.

Podczas rejsów dla firm, każdy z załogantów ma przydzielone zadania od których wykonania zależy dobro pozostałej części zespołu. 

 • jezeli zaopatrzeniowiec nie zapewni wyżywienia- wszyscy będą głodni
 • jeżeli osoba odpowiedzialna za wodę nie napełni zbiorników przed wyjściem z portu lub nie zdobędzie wody na wyspie...wszyscy to odczują
 • jeżeli wachta pływająca nie bedzie pilnowała trasy i dokładnie płynęłą wyznaczonym kursem przegracie
 • jeżeli kłopoty Waszego kolegi będą Waszym zmartwieniem i wspólnie pokonacie problem wygracie
 • jeżeli cel grupy będzie celem jednostki staniecie się silnym zespołem gotowym by odebrać nagrodę

Wspólne przebywanie na jachcie przez kilka dni wymusza nowe dla niektórych umiejętności jak kompromis i wspólne działanie w rozwiązywaniu ciągle powstających problemów i zagadek

Żeglarstwo jako sport zespołowy, realizowany w specyficznych warunkach morskich, pozwala na szybkie przełamanie biurowych barier oraz integrację zespołu poprzez wspólną pracę na jachcie. Dobra praktyka morska promuje i kształtuje takie cechy jak: umiejętność współpracy i organizacji, komunikacji i kierowania zespołem, otwartość i szybkość działania, zaufania i polegania na sobie. A więc te, które są niezbędne również w działalności biznesowej.


Charakterystyczne dla tego rodzaju rejsów jest:

 • wspólna żegluga w sciśle wyznaczonych wachtach
 • przygotowywanie posiłków - trzeba wykazać się kreatywnością by posiłek był smaczny, ładnie podany i w ciekawym otoczeniu...
 • zabawa
 • codziennie nowo poznawane miejsca
 • niespotykane na codzień trudności
 • ciągłe wyzwania jakie stawiają przd Wami nasi Instruktorzy
 • czas, którego nie macie
 • jedzenie, które jeszce pływa w wodzie...tak blisko a tak daleko...a pora obiadu nadchodzi...
 • umiejętności, których brakuje
 • wspólne działanie by osiągnąć cel
 • budowanie silnych relacji i integracja grupy

Efektem rejsu bedzie zgrana ekipa, zmotywowana do współdziałania w osiągnięciu zamierzonego celu.

Rejsy w zależności od potrzeb organizujemy na róznych pod względem stopnia trudności akwenach. Dzięki długoletniej pracy i kontaktom mamy do dyspozycji prawie 7000 jachtów na wszystkich akwenach świata.

Stawiamy na celowość i jakość działań, aktywne formy, naukę przez doświadczenie, zadowolenie uczestników i jasne obiektywne rezultaty.

Zapewniamy profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, niezapomniane wrażenia, silne emocje, zabawę i stale podniesiony poziom adrenaliny na najpiekniejszych i najciekawczych akwenach


Zaufaj doświadczeniu Fun Sail - yacht team building


Rejsy motywacyjne - incentive travel dla firm

Jeżeli chcesz wyróżnić swoich najlepszych pracowników, partnerów lub zarząd firmy za osiągniete wyniki proponujemy rejs morski w wybranym przez Was miejscu na świecie. Rejsy firmowe Fun Sail dla firm od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem u naszych klientów. Pływamy tam gdzie chcecie- poczynając od Mazur przez m. Śródziemne na Alasce kończąc.

Zapraszamy do działu Akweny w celu zapoznania się z naszą ofertą najlepszych miejsc na organizację rejsu.


Podczas naszych firmowych wypraw żeglarskich nie tylko wyróżnicie najlepszych ale także zmotywujecie ich do efektywnej pracy i wzmocnicie znacznie relacje i więzi tworząc bardzo silną grupę lojalną wobec firmy.

Prowadzone przez nas imprezy firmowe  na jachtach - incetive travel - od lat pokazują, iż jest to najlepsza forma nagrody, bardzo trwała i z dużymi możliwościami dawkowania póżniejszych wspomnień dzięki czemu efekt jest odczuwalny przez długi okres czasu. Przy premiach gotówkowych wystarczy jedno wyjście do sklepu by zapomnieć o premii, po rejsie natomiast gdy opadają już emocje z nim związane dostajecie relacje filmowe i zdjęciowe które dodatkowo wzmacniają efekt incentive travel - rejsy dla firm

Wyjazd firmowy tego typu przynosi ogromne korzyści pod względem pogłębienia i utrzymania wspaniałej atmosfery pomiędzy pracownikami firmy.

Jeżeli masz wątpliwości co co tego rodzaju nagrody skontaktuj się z nami a zademonstrujemy plan rejsu i opinie naszych klientów, które nie pozostawią żanych wątpliwości co do tej formy incentive travel.

Zaufaj doświadczeniu Jachty24.pl

rejsy incentive travel z JAchty24.p

l dla firm

 Rejsy nagrodowe

Jeżeli chcesz wyróżnić swoich najlepszych pracowników, partnerów lub zarząd firmy za osiągniete wyniki proponujemy rejs morski w wybranym przez Was miejscu na świecie. Rejsy Fun Sail dla firm od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem u naszych klientów. Pływamy tam gdzie chcecie- poczynając od Mazur przez m. Śródziemne na Alasce kończąc.

Zapraszamy do działu Akweny w celu zapoznania się z naszą ofertą najlepszych miejsc na organizację rejsu.

Podczas naszych wypraw żeglarskich nie tylko wyróżnicie najlepszych ale także zmotywujecie ich do efektywnej pracy i wzmocnicie znacznie relacje i więzi tworząc bardzo silną grupę lijalną wobec firmy.


Prowadzone przez nas imprezy od lat pokazują, iż jest to najlepsza forma nagrody, bardzo trwała i z dużymi możliwościami dawkowania póżniejszych wspomnień dzięki czemu efekt jest odczuwalny przez długi okres czasu. Przy premiach gotówkowych wystarczy jedno wyjście do sklepu by zapomnieć o premii, po rejsie natomiast gdy opadają już emocje z nim związane dostajecie relacje filmowe i zdjęciowe.


Wyjazd tego typu przynosi ogromne korzyści pod względem pogłębienia i utrzymania wspaniałej atmosfery pomiędzy pracownikami firmy.


Jeżeli masz wątpliwości co co tego rodzaju nagrody skontaktuj się z nami a zademonstrujemy plan rejsu i opinie naszych klientów, które nie pozostawią żanych wątpliwości co do tej formy nagrody

 

Zaufaj doświadczeniu Fun Sail Yacht Incentives Travel 


Rejsy integracyjne dla firm

Zapraszamy Was na wyjątkową, bardzo skuteczną i przyjemną formę integracji jaką jest rejs integracyjny jachtem. Skuteczność tego typu imprez w Fun Sail potwierdzona jest prawie 10-letnim doświadczeniem. Organizowaliśmy rejsy integracyje dla firm na wileu akwenach min. Mazury, Bałtyk, m. Północne, Chorwacja, Grecja, Karaiby, Kanary, Słowenia, Francja, Hiszpania i Seszele.

Rejsy integracyjne dla firm to przedewszystkim wspaniała zabawa z dala od codziennych problemów, pełnionych funkcji i monotonii życia codziennego...
Podczas rejsu jesteśmy sobie równi, mamy ten sam cel do realizacji, stajemy się zespołem, który płynie by wygrać i osiągnąć założony cel...
Z nami przełamiesz wszelkie blokady i bariery poznając kolegów z zespołu na nowo, zupełnie z innej perspektywy. Podczas rejsu gdy jesteście klilka dni na tak małej powierzchni nie można udawać kogoś kim się nie jest, nie możesz mieć swoich odrębnych celów do realizacji, jesteś niezbędnym ogniwem do realizacji celu jaki postawimy przed grupą.

Podczas rejsu budujemy entuzjazm i motywacje do wpólnego działania. Powstaje większe zaufanie w grupie a także większa tolerancja i wzajemna życzliwość. Chętniej pomożesz koledze z wachty co przełoży się na późniejszy wynik zespołu. Twoja otwarta postawa w wyrażaniu myśli oraz motywacja do działania w grupie współtworzyć będzie końcowy efekt niezależnie od tego czy jako grupa weźmiecie udział w regatach, będziecie mieli do wykoniania zadania podwodne, odnaleźć zagubiony skarb czy wręcz samodzielnie się wyżywić a potem wrócić na miejsce startu nie mając wcześniejszych umiejętnosci żeglarskich.

Nad wszystkimi zadaniami czuwają nasi doświadczeni skipperzy.

 


SPOTKANIA BIZNESOWE NA WODZIE

Czasami niektóre sprawy, korzystniej jest załatwić z dala od zgiełku miasta i firmy. Zdecydowanie warto zaprosić kluczowego klienta, czy kontrahenta w neutralne miejsce, gdzie w spokoju, luźnej atmosferze i bez świadków, będzie można omówić najważniejsze punkty nowego kontraktu, lub też zaplanować INCENTIVE TRAVEL VIP dalszą współpracę.

Idealny na te okazję może się okazać pokład jachtu u wybrzeży Hiszpanii, Francji , Włoch, Chorwacji czy Grecji. Tych z Państwa którzy preferują bardziej rześkie rejony zapraszamy do Gdyni, Sopotu, Świnoujścia  lub wybrzeże Niemiec czy Szwecji. Kameralne spotkanie na jachcie to połączenie elegancji, prestiżu, luksusu, aktywności i niekiedy adrenaliny.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem takiego spotkania

    * Znajdziemy odpowiedni jacht dla Państwa potrzeb– żaglowy lub motorowy.
    * Zaprowiantujemy jacht wg Państwa sugestii lub wg naszego pomysłu popartego doświadczeniem,
    * Odbierzemy Państwa gościa z lotniska, dworca, terminalu promowego,
    * Jeśli istnieje taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa tłumacza, dzięki któremu lepiej i łatwiej omówią Państwo szczegóły omawianego tematu.

Od strony żeglarsko motorowodnej obsłużą Państwa nasi doświadczeni skipperzy, którzy sami bądź też w towarzystwie hostess będą dbali o Państwa dobre samopoczucie jak również bezpieczeństwo podczas spotkania lub dłuższego rejsu.


 PROPONOWANE JACHTY NA YACHT INCENTIVE TRAVEL - rejsy i wyprawy dla firm ...

  

rejsy dla firm

Rejsy i wyprawy dla firm ( yacht incentive travel)

Bavaria 40 cruiser - rejsy dla firm

3 kabiny

3 łazienki

max 7-8 osób

rejsy dla firm

 

Wyprawy i rejsy  dla firm ( yacht incentive travel)

Bavaria 46 cruiser
4 kabiny
3 łazienki
maks 9-10 osób

 

 

Rejsy dla firm ( yacht incentive travel)

Bavaria 50 cruiser
5 kabin
4 łazienki
max. 11-12 osób

 

 

Wyjazdy i rejsy dla firm ( yacht incentive travel )

Sun Oddysey 54 DS
5 kabin
5 łazienek
max 12 osób

 

 

Wyprawy i rejsy dla firm - incentive travel

Lagoon 440
4 kabiny
4 łazienki
max 10 os ( niekiedy 12 os)

 

 

Rejsy i wyprawy dla firm - incentive travel

Bahia 46
4 kabiny
4 łazienki
maks 10 osób ( niekiedy 12)

 

 

Rejsy i wyprawy dla firm - incentive travel

Princess 68
4 kabiny
3 prysznice
max 12 osób

 

rejsy i wyprawy dla firm tylko z Fun Sail rejsy dla firm wyprawy żeglarskie i nurkowe rejsy i wyjazdy dla firm
incentive travel rejsy firmowe incentive travel - rejsy dla firm rejsy dla firm - incentive travel

 

 

Baner